trzpień zapasowy do ściągaczy do łożyska [4532-CD/S]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532-CD/S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1245 pkt. |
trzpień do ściągaczy do łożysk BAHCO model 4532-CD/S, wykonany ze specjalnej wysokiej jakości stali, czerniony i hartowany indukcyjnie.
wrzeciono 4532-CD/S pasuje do ściągaczy firmy Bahco takich jak: 4532-C; 4532-D; 4552-CL
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.trzpień 4532-CD/S na jednym końcu jest kulka stalowa co umożliwia dobre centrowanie i łatwe obracanie.
trzpień 4532-CD/S gwint G1/2"x14 długość całkowita 210mm zakończony sześciokątem 22mm, waga 575g.
| długość całkowita: | 210 mm |
| waga: | 575 g |
| gwint wrzeciona: | G1/2"x14mm |
| EAN: | 7314151818067 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.590 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
