dwuramienny ściągacz do łożysk [4532-E]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532-E
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12039 pkt. |
uniwersalny dwuramienny ściągacz do łożyska firmy BAHCO 4532-E, z odwracanymi ramionami pozwalającymi pracę wewnątrz łożyska jak i zewnątrz.
ściągacz 4532-D pozwala na chwytanie łożysk zewnątrz o średnicach 80-250mm, a wewnątrz 160-330mm.
ściągacze do łożysk firmy BAHCO sa mocne i trwałe, wykonane sa z najwyższej jakości stali specjalnej, odpowiednio wyprofilowane cienkie ramiona umożliwiają pracę w ciasnych miejscach. Trzpienie ściągaczy są bardzo trwałe, trzpień w tym modelu ściągacze hartowany jest indukcyjnie, zakończony jest kulką, dzięki czemu łatwo się obraca i centruje umożliwiając szybką pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ściągacz dwuramienny 4532-D; do chwytania łożysk zewnątrz [a] o rozmiarach 80 - 250mm i do chwytania wewnątrz [c] 160 - 330mm; długość ramion [b] 360mm.
trzpień ściągający [4532-EFG/S] pozwala na pracę z maksymalnym momentem obrotowym 360Nm; maksymalny udźwig ramiona 11,0T. trzpień ściągający gwint R13/4"x14Ggx265 ze śrubą M27; można go dokupić pojedynczo jako część wymienną.
ramiona chwytające [4532K3] można również dokupić jako część wymienną; długość całkowita 200mm; szczęki chwytające maja rozmiary szerokość [C] 54mm; szerokość części chwytającej [B] 25mm; grubość [A] 5mm.
dostępne są również ramiona chwytające wydłużone [4532LK3] o długości całkowitej 300mm. [4532LK4] o długości całkowitej 400mm i [4532LK5] o długości całkowitej 500mm, pozwalające pracować z łożyskami osadzonym głębiej o ograniczonym dostępie.
waga ściągacza 4532-E - 7000 g
| gwint wrzeciona: | G3/4"x14mm |
| EAN: | 7314151082147 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: |
|
| długość ramion: | 360 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 80-250 mm |
| zakres pracy ściągacza wew.: | 160-330 mm |
| masa z opakowaniem: | 7.370 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
