dwuramienny ściągacz do łożysk [4532-D]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532-D
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7190 pkt. |
uniwersalny dwuramienny ściągacz do łożyska firmy BAHCO 4532-D, z odwracanymi ramionami pozwalającymi pracę wewnątrz łożyska jak i zewnątrz.
ściągacz 4532-D pozwala na chwytanie łożysk zewnątrz o średnicach 60-200mm, a wewnątrz 120-270mm.
ściągacze do łożysk firmy BAHCO sa mocne i trwałe, wykonane sa z najwyższej jakości stali specjalnej, odpowiednio wyprofilowane cienkie ramiona umożliwiają pracę w ciasnych miejscach. Trzpienie ściągaczy są bardzo trwałe, trzpień w tym modelu ściągacze hartowany jest indukcyjnie, zakończony jest kulką, dzięki czemu łatwo się obraca i centruje umożliwiając szybką pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ściągacz dwuramienny 4532-D; do chwytania łożysk zewnątrz [a] o rozmiarach 60 - 200mm i do chwytania wewnątrz [c] 120 - 270mm; długość ramion [b] 190mm.
trzpień ściągający [4532-CD/S] pozwala na pracę z maksymalnym momentem obrotowym 190Nm; maksymalny udźwig ramiona 6,5T. trzpień ściągający gwint R1/2"x14Ggx210 ze śrubą M22; można go dokupić pojedynczo jako część wymienną.
ramiona chwytające [4532K2] można również dokupić pojedynczo jako część wymienną; długość całkowita 150mm; szczęki chwytające maja rozmiary szerokość [C] 35mm; szerokość części chwytającej [B] 16mm; grubość [A] 4mm.
dostępne są również ramiona chwytające wydłużone [4532LK2] o długości całkowitej 300mm pozwalające pracować z łożyskami osadzonym głębiej o ograniczonym dostępie.
waga ściągacza 4532-D - 3200 g
| waga: | 3200 g |
| gwint wrzeciona: | G1/2"x14mm |
| EAN: | 7314151082130 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: |
|
| długość ramion: | 190 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 60-200 mm |
| zakres pracy ściągacza wew.: | 120-270 mm |
| masa z opakowaniem: | 3.480 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
