ramiona zapasowe do ściągacza do łożysk [4532K1]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532K1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1511 pkt. |
ramiona zapasowe do dwuramiennych ściągaczy do łożysk firmy BAHCO model 4532K1, pasują do ściągaczy dwuramiennych 4532-A i 4532-B.
wykonane ze wysokiej jakości stali specjalnej, galwanizowane i odkuwane pozwalaja przenosić duże siły podczas ściągania łożysk/
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ramiona zapasowe 4532K1 mają długość całkowitą 100mm, rozmiar szczęki chwytającej: [A] = 3mm, [B] = 13mm, [C] 25mm, [D] = 20mm; waga jednego ramiona 500g;
mogą współpracować z dwuramiennymi ściągaczami model 4532-A i 4532-B.
sprzedaje sie je jako parę (2 szt.)
| waga: | 500 g |
| EAN: | 7314151082185 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| długość ramion: | 100 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.500 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
