trzpień zapasowy do ściągaczy do łożyska [4532-OAB/S]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532-OAB/S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 658 pkt. |
trzpień do ściągaczy do łożysk BAHCO model 4532-OAB/S, wykonany ze specjalnej wysokiej jakości stali, czerniony i hartowany indukcyjnie.
trzpień 4532-OAB/S pasuje do ściągaczy firmy Bahco takich jak: 4532-0; 4532-A; 4532-B; 4537-1; 45280M1; 4541-A; 4542-A; 4552-1
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.trzpień 4532-OAB/S na jednym końcu jest kulka stalowa co umożliwia dobre centrowanie i łatwe obracanie.
trzpień 4532-OAB/S gwint M14x1,5 długość całkowita 135mm zakończony śrubą M17, waga 175g.
| długość całkowita: | 135 mm |
| waga: | 170 g |
| gwint wrzeciona: | M14x1,5mm |
| EAN: | 7314151818050 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.190 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
