ramiona zapasowe do ściągacza do łożysk wydłużone [4532LK3]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532LK3
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5720 pkt. |
ramiona zapasowe do dwuramiennych ściągaczy do łożysk firmy BAHCO model 4532LK3 o zwiększonej długości, pasują do ściągaczy dwuramiennych 4532-E, 4532-F i 4532-G.
wykonane ze wysokiej jakości stali specjalnej, galwanizowane i odkuwane pozwalaja przenosić duże siły podczas ściągania łożysk/
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ramiona zapasowe o zwiększonej długości 4532LK3 mają długość całkowitą 300mm, rozmiar szczęki chwytającej: [A] = 5mm, [B] = 25mm, [C] 54mm, [D] = 35mm; waga jednego ramiona 4500g;
mogą współpracować z dwuramiennymi ściągaczami model 4532-E, 4532-F i 4532-G.
dostępne są również ramiona do tych samych ściągaczy, o większych długościach: 400mm [4532LK4] i długości 500mm [4532LK5]
ramiona zapasowe 4532LK3 sprzedaje się jako parę (2szt.)
| waga: | 4500 g |
| EAN: | 7314151082239 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| długość ramion: | 300 mm |
| masa z opakowaniem: | 4.870 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
