ramiona zapasowe do ściągacza do łożysk wydłużone [4532LK1]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532LK1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2042 pkt. |
ramiona zapasowe do dwuramiennych ściągaczy do łożysk firmy BAHCO model 4532LK1 o zwiększonej długości, pasują do ściągaczy dwuramiennych 4532-A i 4532-B.
wykonane ze wysokiej jakości stali specjalnej, galwanizowane i odkuwane pozwalaja przenosić duże siły podczas ściągania łożysk/
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ramiona zapasowe o zwiększonej długości 4532LK1 mają długość całkowitą 200mm, rozmiar szczęki chwytającej: [A] = 3mm, [B] = 13mm, [C] 25mm, [D] = 20mm; waga jednego ramiona 1000g;
mogą współpracować z dwuramiennymi ściągaczami model 4532-A i 4532-B.
sprzedaje się je jako parę (2szt.)
| waga: | 1000 g |
| EAN: | 7314151082215 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| długość ramion: | 200 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.960 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
