ramiona zapasowe do ściągacza do łożysk Bahco [4532K3]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532K3
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4243 pkt. |
ramiona zapasowe do dwuramiennych ściągaczy do łożysk firmy BAHCO model 4532K3, pasują do ściągaczy dwuramiennych 4532-E, 4532-F i 4532-G.
wykonane ze wysokiej jakości stali specjalnej, galwanizowane i odkuwane pozwalają przenosić duże siły podczas ściągania łożysk.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ramiona zapasowe 4532K3 mają długość całkowią 200mm, rozmiar szczęki chwytającej: [5] = 4mm, [B] = 25mm, [C] 54mm, [D] = 35mm; waga jednego ramiona 3200g;
mogą współpracować z dwuramiennymi ściągaczami model 4532-E, 4532-F.i 4532-G
sprzedaje sie je jako parę (2 szt.)
| waga: | 3040 g |
| EAN: | 7314151082208 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| długość ramion: | 200 mm |
| masa z opakowaniem: | 3.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
