ramiona zapasowe do ściągacza do łożysk [4532K2]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532K2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2556 pkt. |
ramiona zapasowe do dwuramiennych ściągaczy do łożysk firmy BAHCO model 4532K2, pasują do ściągaczy dwuramiennych 4532-C i 4532-D.
wykonane ze wysokiej jakości stali specjalnej, galwanizowane i odkuwane pozwalaja przenosić duże siły podczas ściągania łożysk/
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ramiona zapasowe 4532K2 mają długość całkowitą 100mm, rozmiar szczęki chwytającej: [A] = 4mm, [B] = 16mm, [C] 35mm, [D] = 25mm; waga jednego ramiona 1300g;
mogą współpracować z dwuramiennymi ściągaczami model 4532-C i 4532-D.
sprzedaje się je jako para (2 szt.)
| waga: | 1250 g |
| EAN: | 7314151082192 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| długość ramion: | 150 mm |
| masa z opakowaniem: | 1.250 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
