tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego ciecia betonu, do szlifierek kątowych 125/22,2mm, Stanley [STA38107-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:STA38107-XJ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 205 pkt. |
Tarcza diamentowa segmentowa firmy Stanley [STA38107-XJ], do szybkiego ciecia materiałów budowlanych na sucho.
Tarcza diamentowa dedykowana jest do szlifierek kątowych 125mm.
tarcza diamentowa do szybkiego ciecia 125mm Stanley [STA38107-XJ]
- tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego cięcia materiałów budowlanych, cegieł, bloków budowlanych, ceramiki, płyt chodnikowych, średnio-twardego betonu,
- do cięcia na sucho,
- tarcza przeznaczona jest do szlifierek kątowych 125mm.
Parametry tarczy diamentowej Stanley [STA38107-XJ]
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość segmentu (rzazu): ,
- wysokość segmentu: 6 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do materiałów budowlanych |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 5035048373194 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.500 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
