tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego ciecia betonu, do szlifierek kątowych 125/1,8/7,5mm, DeWalt [DT90294-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT90294-QZ
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 892 pkt. |
Tarcza diamentowa segmentowa firmy DeWalt model DT90294, do szybkiego ciecia materiałów budowlanych na sucho.
Tarcza diamentowa dedykowana jest do szlifierek kątowych 125mm.
tarcza diamentowa do szybkiego ciecia betonu 125mm DeWalt DT90294
- tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego cięcia materiałów budowlanych, cegieł, bloków budowlanych, ceramiki, płyt chodnikowych, średnio-twardego betonu,
- do cięcia na sucho,
- tarcza przeznaczona jest do szlifierek kątowych 125mm.
Dewalt DT90294-QZ to diamentowy brzeszczot ścienny o wymiarach 125 mm x 22,23 mm do użytku z Dewalt DCG200. Idealny dla profesjonalistów branży elektrycznej w instalacjach kablowych. Część gamy akcesoriów Dewalt Extreme Runtime, zapewniająca 35% szybsze cięcie, 35% dłuższy czas pracy i 50% dłuższą żywotność niż standardowe tarcze diamentowe z głębokim segmentem diamentowym dla dłuższej żywotności. Zoptymalizowana konstrukcja krawędzi koła zapewnia lepsze usuwanie materiału. Dostarczany jako pojedyncze ostrze. Należy pamiętać, że DCG200 wymagał dwóch noży do działania.
parametry tarczy diamentowej DeWalt DT90294
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,8 mm,
- wysokość segmentu: 7,5 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do materiałów budowlanych |
| wysokość segmentu: | 7,5 mm |
| szerokość segmentu: | 1,8 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 5054905249960 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| długość opakowania: | 19.50 cm |
| szerokość opakowania: | 16.40 cm |
| wysokość opakowania: | 0.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
