tarcza diamentowa garnkowa dwurzędowa do szlifowania betonu i kamienia, 125mm EXTREME DeWalt [DT3796-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3796-QZ
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2000 pkt. |
Profesjonalna, dwurzędowa, diamentowa tarcza garnkowa do szlifowania betonu i kamienia firmy DeWalt model DT3796 do stosowania ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy 125mm.
Tarcza DT3796 służy do szlifowania betonu, granitu i kamieni syntetycznych. Znakomicie współpracuje z osłoną odpylającą DWE46150
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.diamentowa tarcza garnkowa podwójna do szlifowania betonu i kamienia, 125mm EXTREME DeWalt DT3796
- profesjonalna dwurzędowa diamentowa tarcza garnkowa do szlifowania betonu i kamienia, do stosowania ze szlifierkami kątowymi akumulatorowymi i sieciowymi o średnicy tarczy 125mm,
- tarcza ma dwurzędowy układ segmentów, dzięki czemu ma dużą wytrzymałość,
- diamentowa tarcza garnkowa nadaje się do uniwersalnego stosowania w obróbce betonu, granitu miękkiego i twardego oraz kamieni syntetycznych.
Parametry diamentowej tarczy garnkowej DeWalt DT3796
- średnica tarczy: 125mm
- średnica otworu tarczy: 22,23mm
- typ tarczy: segmentowa, podwójna
- wysokość segmentu: 6mm
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 6 mm |
| typ tarczy: | garnkowa |
| EAN: | 5035048085493 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.51 kg |
| długość opakowania: | 17.50 cm |
| szerokość opakowania: | 3.40 cm |
| wysokość opakowania: | 22.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
