tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego cięcia betonu, cegły, ceramiki, do szlifierek kątowych 230/22,23/2,4mm, DeWalt [DT3743-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3743-XJ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1538 pkt. |
Tarcza diamentowa segmentowa DeWalt DT3743-XJ, do szybkiego cięcia na sucho materiałów budowlanych.
Przeznaczona do cięcia w w materiałach ściernych takich jak cegła, beton, miękki kamień naturalny, cegła wapienno-piaskowa, lastryko, żużel, gips, czy płyty betonowe.
Tarcza diamentowa dedykowana jest do szlifierek kątowych 230 mm.
Tarcza diamentowa do szybkiego cięcia materiałów budowlanych 230mm DeWalt [DT3743-XJ]:
- tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego cięcia w większości standardowych materiałów budowlanych,
- przeznaczona do cięcia w materiałach ściernych takich jak cegła, beton, miękki kamień naturalny, płytki ceramiczne, lastryko, żużel, gips, czy płyty chodnikowe,
- segmenty spawane laserowo sprawiają, że tarcza nadaje się nawet do bardzo wymagających zastosowań,
- przeznaczona do cięcia na sucho,
- tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych 230 mm.
Parametry tarczy diamentowej DeWalt [DT3743-XJ]:
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wysokość segmentu: 8,5 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 2,4 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6650 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 8,5 mm |
| szerokość segmentu: | 2,4 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 5035048058404 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.72 kg |
| długość opakowania: | 29.40 cm |
| szerokość opakowania: | 26.50 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
