tarcza diamentowa ciągła do cięcia ceramiki 180/22,23/5mm DeWalt [DT40206-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT40206-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 418 pkt. |
Tarcza diamentowa ciągła firmy DeWalt model DT40206 o średnicy 180mm i otworem wewnętrznym 22,2mm.
Znakomita do precyzyjnego cięcia wszystkich materiałów ceramicznych szlifierkami kątowymi i przecinarkami stacjonarnymi.
Tarczę należy stosować ze szlifierką kątową posiadającą odpowiednią osłonę i możliwość podpięcia odciągu.
tarcza diamentowa ciągła 180/22,23/5mm DeWalt [DT40206-QZ]:
- tarcza diamentowa ciągła do pracy na sucho,
- znakomicie sprawdza się do precyzyjnego cięcia na sucho wszelkiego rodzaju materiałów ceramicznych,
- może współpracować zarówno z przecinarkami stacjonarnymi jaki szlifierkami kątowymi,
- tarcza posiada wysokiej jakości korpusy z blachy stalowej, odpornej na działanie temperatury, przystosowane do długotrwałej pracy,
parametry tarczy DeWalt DT40206:
- średnica tarczy: 180 mm
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- prędkość obrotowa: 8500 obr./min
- typ tarczy: ciągła ,
- wysokość segmentu: 5 mm,
- opakowanie: blister
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| wysokość segmentu: | 5 mm |
| typ tarczy: | ciągła |
| EAN: | 5035048095195 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.38 kg |
| długość opakowania: | 24.30 cm |
| szerokość opakowania: | 21.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
