tarcza diamentowa garnkowa do szlifowania betonu 125mm TURBO EXTREME DeWalt [DT3797-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3797-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2092 pkt. |
Profesjonalna diamentowa tarcza garnkowa typu TURBO do szlifowania betonu firmy DeWalt model DT3797 do stosowania ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy 125mm.
Tarcza DT3797 służy do szlifowania betonu, granitu i kamieni syntetycznych, znakomicie współpracuje z osłoną odpylającą DWE46150
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa garnkowa do betonu, 125mm EXTREME DeWalt DT3797
- profesjonalna tarcza diamentowa garnkowa typu TURBO do szlifowania betonu, do stosowania ze szlifierkami kątowymi sieciowymi i akumulatorowymi o średnicy tarczy 125mm,
- tarcza garnkowa typu Turbo zapewnia większą szybkość usuwania materiału i łagodniejsze wykończenie powierzchni,
- ma specjalną konstrukcje segmentów opracowaną do szybkiego usuwania materiału
- tarcza diamentowa służy do szlifowania betonu, granitu miękkiego i twardego oraz kamieni syntetycznych.
Parametry diamentowej tarczy garnkowej DeWalt DT3797
- średnica tarczy: 125mm
- średnica otworu tarczy: 22,23mm
- typ tarczy: segmentowa, Turbo
- wysokość segmentu: 6mm
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do betonu |
| wysokość segmentu: | 6 mm |
| typ tarczy: | garnkowa |
| EAN: | 5035048085509 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.52 kg |
| długość opakowania: | 21.50 cm |
| szerokość opakowania: | 17.30 cm |
| wysokość opakowania: | 3.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
