tarcza diamentowa garnkowa jednorzędowa do szlifowania betonu i kamienia, 125mm EXTREME DeWalt [DT3795-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3795-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1200 pkt. |
Profesjonalna, jednorzędowa, diamentowa tarcza garnkowa do szlifowania betonu i kamienia firmy DeWalt model DT3795 do stosowania ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy 125mm.
Tarcza DT3795 służy do szlifowania betonu, granitu i kamieni syntetycznych oraz wyrównywania tynku czy innych betonowych powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.diamentowa tarcza garnkowa pojedyncza do szlifowania betonu i kamienia, 125mm EXTREME DeWalt DT3795:
- profesjonalna jednorzędowa diamentowa tarcza garnkowa do szlifowania betonu i kamienia, do stosowania ze szlifierkami kątowymi akumulatorowymi i sieciowymi o średnicy tarczy 125mm,
- tarcza ma jednorzędowy układ segmentów, co zapewnia szybkie usuwanie materiału,
- diamentowa tarcza garnkowa nadaje się do profesjonalnego stosowania w obróbce betonu, granitu miękkiego i twardego, tynków oraz kamieni syntetycznych.
Parametry diamentowej tarczy garnkowej DeWalt DT3795:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- typ tarczy: segmentowa, pojedyncza
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| typ tarczy: | garnkowa |
| EAN: | 5035048085486 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.40 kg |
| długość opakowania: | 21.50 cm |
| szerokość opakowania: | 17.50 cm |
| wysokość opakowania: | 3.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
