tarcza diamentowa TURBO do betonu, cegły, klinkieru 125/22,23/7,5mm DeWalt [DT3712-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3712-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 308 pkt. |
Tarcza diamentowa TURBO firmy DeWalt model DT3712 o średnicy 125mm i otworem wewnętrznym 22,2mm.
Znakomita do precyzyjnego cięcia w niskiej temperaturze muru i materiałów budowlanych.
Tarczę należy stosować ze szlifierką kątową posiadającą odpowiednią osłonę i możliwość podpięcia odciągu.
tarcza diamentowa TURBO 125/22,23/6,3mm DeWalt [DT3712-QZ]:
- tarcza diamentowa TURBO do pracy na sucho,
- znakomicie sprawdza się do precyzyjnego cięcia w niskiej temperaturze muru i materiałów budowlanych,
- szczególnie przydatne do marmuru, granitu i kamienia naturalnego,
- tarcza posiada wysokiej jakości korpusy z blachy stalowej, odpornej na działanie temperatury, przystosowane do długotrwałej pracy,
parametry tarczy TURBO DeWalt DT3712:
- średnica tarczy: 125mm
- średnica otworu tarczy: 22,23mm
- typ tarczy: ciągła TURBO,
- wysokość segmentu: 7,5mm
- opakowanie: blister
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| wysokość segmentu: | 7,5 mm |
| typ tarczy: | ciągła |
| EAN: | 5035048025987 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.17 kg |
| długość opakowania: | 19.00 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
