podwójna tarcza diamentowa segmentowa do cięcia betonu 125/22,23mm Sandwich EXTREME DeWalt [DT3758-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3758-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1385 pkt. |
Podwójna tarcza diamentowa segmentowa firmy DeWalt, typu Sandwich, model DT3758 o średnicy 125mm i otworem wewnętrznym 22,23mm, do do cięcia betonu, muru, cegły, i zaprawy.
Tarczę należy stosować ze szlifierką kątową posiadającą odpowiednią osłonę i możliwość podpięcia odciągu podczas robienia rowków np.: DWE46105, DWE46101.
podwójna tarcza diamentowa segmentowa do cięcia betonu 125/22,23mm Sandwich EXTREME DeWalt DT3758
- podwójna tarcza diamentowa segmentowa DT3758 to wysokowydajna, tarcza do robienia dylatacji, czyszczenia fug czy do wykonywania bruzd,
- znakomicie sprawdza się podczas cięcia: betonu, betonu komórkowego, cegły, cegły silikatowej, klinkieru, krawężników, lastryko, piaskowca, pumeksu, zaprawy czy tynku,
- optymalnie usuwa materiał dzięki konstrukcji typu Sandwich
- tarcza posiada wysokiej jakości korpusy z blachy stalowej, odpornej na działanie temperatury, przystosowane do długotrwałej pracy
- tarczę do wycinania bruzd, fug należy stosować ze szlifierką kątową posiadającą odpowiednią osłonę przystosowaną do tego typu prac, np.: DWE46105, DWE46101,
parametry tarczy DeWalt DT3758:
- średnica tarczy: 125mm
- średnica otworu tarczy: 22,23mm
- typ tarczy: segmentowa, 2-tarczowa
- wysokość segmentu: 10mm
- szerokość segmentu: 6,3mm
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do wycinania rowków, bruzd |
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| szerokość segmentu: | 6,3 mm |
| typ tarczy: |
|
| EAN: | 5035048085479 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.42 kg |
| długość opakowania: | 19.00 cm |
| szerokość opakowania: | 16.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
