nożyce zapadkowe do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych 250mm, KNIPEX [95 31 250]
-
Producent:
-
Kod producenta:95 31 250
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10113 pkt. |
Nożyce zapadkowe do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych KNIPEX [95 31 250] o długości 250mm, wykonane z kutej i hartowanej olejowo stali z antypoślizgowymi rękojeściami. Wymagają użycia niewielkiej siły dzięki bardzo wysokiemu przełożeniu.
Są proste w obsłudze dzięki niewielkiej wadze i zwartej konstrukcji - mogą być używane w miejscach o ograniczonym dostępie. Mają dwustopniowy mechanizm zapadkowy ułatwiający cięcie.
Posiadają zabezpieczenie przed przyciśnięciem palców zapobiegające skaleczeniom a nieruchoma rękojeść z podpórką pozwala na dociśnięcie narzędzia do podłoża podczas cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce zapadkowe do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych 250mm KNIPEX [95 31 250]:
- nożyce z kutej i hartowanej olejowo stali,
- wymagają użycia niewielkiej siły dzięki bardzo wysokiemu przełożeniu,
- proste w obsłudze dzięki niewielkiej wadze i zwartej konstrukcji - mogą być używane w miejscach o ograniczonym dostępnie,
- mogą być stosowane do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych, jedno- i wielożyłowych,
- nie nadają się do drutów stalowych, lin stalowych i bardzo cienkich lub giętkich przewodów,
- posiadają precyzyjnie wykończone, hartowane ostrza umożliwiające czyste i gładkie cięcie bez ryzyka miażdżenia lub deformacji kabla,
- wyposażone są w dwustopniowy mechanizm zapadkowy umożliwiający obsługę jedną ręką i ułatwia cięcie,
- zabezpieczenie przed przyciśnięciem palców zapobiega skaleczeniom,
- nieruchoma rękojeść z podpórką umożliwia odłożenie narzędzia lub pozwala na dociśnięcie nożyc do podłoża podczas pracy,
- rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa sztucznego.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC ZAPADKOWYCH, KNIPEX [95 31 250]:
- zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego (średnica): Ø 32 mm
- zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: 240 mm²
- zakres cięcia kabla miedzianego według MCM: 500
- głowica tnąca lakierowana na czarno,
- rękojeści wielokomponentowe,
- wymiary: 250mm x 77mm x 22mm
- waga: 676g
| długość całkowita: | 250 mm |
| max średnica cięcia: | 32 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4003773043935 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.800 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 7.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
