nożyce do cięcia kabli i zdejmowania izolacji 165mm KNIPEX [95 41 165]
-
Producent:
-
Kod producenta:95 41 165
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2380 pkt. |
profesjonalne nożyce firmy KNIPEX model 9541-165, do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych i zdejmowania izolacji
znakomite nożyce posiadające precyzyjne wykończenie i hartowane ostrza;
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne nożyce do ciecia kabli i zdejmowania izolacji firmy Knipex 9541-165 przeznaczone do dokładnego cięcia kabli miedzianych i aluminiowych;
ze względu na bardzo precyzyjne wykończenie i hartowane ostrza ciecia tymi nożycami są czyste i gładkie, bez deformacji i miażdzenia kabli;
nożyce 9541-165 posiadają dodatkowe ostrze czołowe umożliwiające zdejmowanie izolacji z przewodów 1,5mm2 i 2,5mm2
nożyce do ciecia kabli 9541-165:
- długość całkowita 165mm
- zakres cięcia : do fi 15mm (50mm2);
- zakres zdejmowania izolacji 1,5mm2 i 2,5mm2
| długość całkowita: | 165 mm |
| waga: | 215 g |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| EAN: | 4003773078609 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.232 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 4.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
