nożyce do cięcia kabli 165mm Knipex [95 12 165] rękojeści dwukomponentowe
-
Producent:
-
Kod producenta:95 12 165
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1527 pkt. |
Profesjonalne nożyce do cięcia kabli KNIPEX model 95 12 165, przeznaczone do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych jedno- i wielożyłowych.
Nożyce 95 12 165 pozwalają na łatwe i szybkie cięcie kabli o średnicy do 15mm (50mm2).
Cięcie jest gładkie i bez deformacji, co ułatwia i przyśpiesza to dalszą obróbkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce do ciecia kabli jedno i wielożyłowych 165mm firmy KNIPEX [95 12 165]:
- dedykowane do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych, jedno- i wielożyłowych,
- dają czyste i gładkie cięcie bez miażdżenia i deformacji kabla,
- nie nadają się do cięcia przewodów stalowych i przewodów miedzianych ciągnionych na zimno,
- mają precyzyjnie wykończone i hartowane ostrza,
- ich konstrukcja i przełożenie pozwalają na łatwe cięcie nawet jedną ręką,
- posiadają bezpieczny profil rękojeści,
- wyposażone są w złącze skręcane z możliwością regulacji, samoblokujące,
- wykonane zostały ze specjalnej stali narzędziowej wysokiej jakości, kutej i hartowana olejowo.
PARAMETRY nożyc do cięcia kabli [95 12 165]:
- długość całkowita: 165 mm,
-
zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: 50 mm²,
-
zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: Ø 15 mm,
- zaczep do linki asekuracyjnej: nie,
- wymiary: 165 x 52 x 22 mm
- waga: 250 g.
| długość całkowita: | 165 mm |
| waga: | 250 g |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| EAN: | 4003773029182 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.250 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 5.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
