nożyce w izolacji VDE do cięcia kabli 160mm Knipex [95 16 160] ze stopniowanymi krawędziami tnącymi
-
Producent:
-
Kod producenta:95 16 160
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2258 pkt. |
Profesjonalne nożyce w izolacji VDE do cięcia kabli firmy KNIPEX model [95 16 160] z dwukomponentową rękojeścią VDE do 1000V AC o długości 160 mm.
Przeznaczone do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych jedno- i wielożyłowych o średnicy do 15mm (50mm²).
Mają stopniowane krawędzie tnące, które płynnie oddzielają poszczególne żyły, a siła cięcia jest o 40% mniejsza niż w przypadku standardowych nożyc do kabli.
Cięcie jest gładkie i bez deformacji, co ułatwia i przyśpiesza to dalszą obróbkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce w izolacji VDE do ciecia kabli o długości 160mm, firmy KNIPEX [95 16 160]:
- profesjonalne nożyce w izolacji VDE dla elektryków, posiadają certyfikat do prac pod napięciem do 1000V AC (prądu zmiennego),
- kompaktowe i wytrzymałe nożyce do cięcia kabli jedno i wielożyłowych,
- wyposażone zostały w stopniowane krawędzie tnące, które pozwalają na wygodne cięcie bez miażdżenia struktury wewnętrznej przewodu,
- stopniowane krawędzie tnące płynnie oddzielają żyły, dzięki czemu wymagana siła cięcia jest o 40% mniejsza niż w przypadku standardowych nożyc do kabli o tej samej długości,
- mają dwukomponentowe, ergonomiczne rękojeści,
- nożycami można można ciąć wielordzeniowe przewody miedziane i aluminiowe o średnicy do 15 mm (50 mm²),
- szczypce są w stanie przeciąć lite przewody miedziane i aluminiowe o przekroju 5 x 4 mm²,
- specjalna konstrukcja szczęk zapewnia cięcie bez miażdżenia struktury wewnętrznej,
- dzięki połączeniu śrubowemu szczypce są bardzo trwałe i precyzyjne,
- mają zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców gwarantujące bezpieczną pracę,
- nożyce nie nadają się do cięcia przewodów stalowych i przewodów miedzianych ciągnionych na zimno,
- twardość ostrzy ok. 56 HRC
Parametry nożyc w izolacji VDE Knipex [95 16 160]:
- długość całkowita: 160 mm,
-
zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: 50 mm²,
-
zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: Ø 15 mm,
- zaczep do linki asekuracyjnej: nie,
- wymiary: 160 x 53 x 20 mm
- waga: 225 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 225 g |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| EAN: | 4003773085966 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
