nożyce do cięcia kabli 200mm w izolacji VDE Knipex [95 16 200] rękojeści dwukomponentowe
-
Producent:
-
Kod producenta:95 16 200
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2809 pkt. |
Profesjonalne nożyce do cięcia kabli firmy KNIPEX model 95 16 200, do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych jedno- i wielożyłowych z dwukomponentową rękojeścią VDE do 1000V AC o długości 200 mm.
Operacja cięcia nożyce [95 16 200] podzielona jest na 2 etapy: cięcie wstępne podczas którego przecinamy izolację przednią częścią ostrza i cięcie ostateczne (tylna częścią ostrza) kiedy możemy przeciąć kabel do średnicy 20mm używając jednej ręki.
Nożyce pozwalają na łatwe i szybkie cięcie kabli o średnicy do 20mm (70mm2).
Cięcie jest gładkie i bez deformacji, co ułatwia i przyśpiesza to dalszą obróbkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce do ciecia kabli jedno i wielożyłowych 200mm firmy KNIPEX [95 16 200]:
- profesjonalne nożyce w izolacji VDE dla elektryków, posiadają certyfikat do prac pod napięciem do 1000V AC (prądu zmiennego),
- dedykowane do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych, jedno- i wielożyłowych,
- operacja cięcia podzielona jest na 2 etapy:
- cięcie wstępne podczas którego przecinamy izolację przednią częścią ostrza,
- i cięcie ostateczne (tylna częścią ostrza) kiedy możemy przeciąć kabel do średnicy 20mm używając jednej ręki,
- dają czyste i gładkie cięcie bez miażdżenia i deformacji kabla,
- nie nadają się do cięcia przewodów stalowych i przewodów miedzianych ciągnionych na zimno,
- mają precyzyjnie wykończone i hartowane ostrza,
- ich konstrukcja i przełożenie pozwalają na łatwe cięcie nawet jedną ręką,
- posiadają bezpieczny profil rękojeści,
- wyposażone są w złącze skręcane z możliwością regulacji, samoblokujące,
- wykonane zostały ze specjalnej stali narzędziowej wysokiej jakości, kutej i hartowana olejowo.
PARAMETRY nożyc do cięcia kabli [95 16 200]:
- długość całkowita: 200 mm,
- rękojeści nożyc izolowane wg VDE: tak,
-
zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: 70 mm²,
-
zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: Ø 20 mm,
- zaczep do linki asekuracyjnej: nie,
- wymiary: 200 x 68 x 19 mm
- waga: 340 g.
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 340 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| EAN: | 4003773026761 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.340 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 6.8 cm |
| wysokość opakowania: | 1.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
