nożyce do cięcia kabli 165mm Knipex [95 11 165]
-
Producent:
-
Kod producenta:95 11 165
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1328 pkt. |
profesjonalne nożyce do cięcia kabli KNIPEX model 9511-160, przeznaczone do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych jedno- i wielozyłowych.
nożyce 9511-160 pozwalają na łatwe i szybkie cięcie kabli o średnicy do 15mm (50mm2) gładkie i bez deformacji; ułatwia i przyśpiesza to dalszą obróbkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce 9511-160 maja bardzo precyzyjnie ostrzone i wykończone ostrza, hartowane dla osiągnięcia dużej trwałości, pozwalają na cięcie kabli nawet jedną ręką bez dużego nakładu siły.
wykonane są ze specjalnego gatunku stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo.
rękojeść powleczona tworzywem sztucznym dla wygodnej pracy o specjalnym kształcie zabezpieczającym przypadkowe przyciśnięcie palców.
długość całkowita: 165mm; waga: 215g
| długość całkowita: | 165 mm |
| waga: | 215 g |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| EAN: | 4003773040323 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.215 kg |
| długość opakowania: | 17 cm |
| szerokość opakowania: | 4.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
