nożyce do cięcia kabli w izolacji VDE 165mm Knipex [95 16 165] rękojeści dwukomponentowe
-
Producent:
-
Kod producenta:95 16 165
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2207 pkt. |
Profesjonalne nożyce w izolacji VDE do cięcia kabli firmy KNIPEX model [95 16 165], przeznaczone do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych jedno- i wielożyłowych.
Narzędzia Knipex oznaczone specjalnym znakiem VDE 1000V są dopuszczone do stosowania pod napięciem do 1000V AC,
Nożyce 95 12 165 pozwalają na łatwe i szybkie cięcie kabli o średnicy do 15mm (50mm2).
Cięcie jest gładkie i bez deformacji, co ułatwia i przyśpiesza to dalszą obróbkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce do ciecia kabli jedno i wielożyłowych 165mm, VDE firmy KNIPEX [95 16 165]:
- profesjonalne nożyce w izolacji VDE dla elektryków, posiadają certyfikat do prac pod napięciem do 1000V AC (prądu zmiennego),
- dedykowane do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych, jedno- i wielożyłowych,
- dają czyste i gładkie cięcie bez miażdżenia i deformacji kabla,
- nie nadają się do cięcia przewodów stalowych i przewodów miedzianych ciągnionych na zimno,
- mają precyzyjnie wykończone i hartowane ostrza,
- ich konstrukcja i przełożenie pozwalają na łatwe cięcie nawet jedną ręką,
- posiadają bezpieczny profil rękojeści,
- wyposażone są w złącze skręcane z możliwością regulacji, samoblokujące,
- wykonane zostały ze specjalnej stali narzędziowej wysokiej jakości, kutej i hartowana olejowo.
PARAMETRY nożyc w izolacji VDE Knipex [95 16 165]:
- długość całkowita: 165 mm,
- rękojeści nożyc izolowane wg VDE: tak,
-
zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: 50 mm²,
-
zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: Ø 15 mm,
- zaczep do linki asekuracyjnej: nie,
- wymiary: 165 x 47 x 21 mm
- waga: 262 g.
| długość całkowita: | 165 mm |
| waga: | 262 g |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| EAN: | 4003773039648 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.262 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 4.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
