nożyce do cięcia kabli 200mm Knipex [95 11 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:95 11 200
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2046 pkt. |
profesjonalne nożyce do cięcia kabli KNIPEX model 9511-200, przeznaczone do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych jedno- i wielozyłowych.
nożyce 9511-200 pozwalają na łatwe i szybkie cięcie kabli o średnicy do 20mm (70mm2) gładkie i bez deformacji; ułatwia i przyśpiesza to dalszą obróbkę.
nożyce 9511-200 maja specjalnie ukształtowane dwustopniowe ostrza zapewnia to wygodną pozycje dłoni podczas całego procesu cięcia kabli w możliwym zakresie pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce 9511-200 maja bardzo precyzyjnie ostrzone i wykończone ostrza, hartowane dla osiągnięcia dużej trwałości, pozwalają na cięcie kabli nawet jedną ręką bez dużego nakładu siły.
operacja cięcia podzielona jest na 2 etapy; cięcie wstępne podczas którego przecinamy izolację przednią częścią ostrza i cięcie ostateczne (tylna częścią ostrza) kiedy możemy przeciąć kabel do średnicy 20mm używając jednej ręki.
wykonane są ze specjalnego gatunku stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo.
rękojeść powleczona tworzywem sztucznym dla wygodnej pracy o specjalnym kształcie zabezpieczającym przypadkowe przyciśnięcie palców.
długość całkowita: 200mm; waga: 283g
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 283 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| EAN: | 4003773043928 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.283 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 2.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
