Nożyce o dużej wytrzymałości do lin stalowych 160mm KNIPEX [95 62 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:95 62 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1672 pkt. |
Nożyce o dużej wytrzymałości do lin stalowych 160mm KNIPEX [95 62 160] kompaktowe, lekkie i wydajne nożyce o dużej wytrzymałości przeznaczone do cięcia lin stalowych Ø 4,0 mm.
Sierpowate ostrza obejmują cięty przedmiot zapobiegając wyślizgiwaniu i rozplątywaniu się liny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce o dużej wytrzymałości do ciecia lin stalowych 160mm KNIPEX [95 62 160]:
- kompaktowe, lekkie i wydajne nożyce o dużej wytrzymałości do cięcia lin stalowych Ø 4,00 / 1960 Nmm²,
- do 30% mniejszy nakład siły w porównaniu z nożycami do lin stalowych o takiej samej długości,
- złącze wtykowe z podwójną prowadnicą zapewnia wysoką stabilność,
- ostrza oddzielnie hartowane indukcyjnie, twardość ostrzy ok. 64 HRC,
- sierpowate ostrza obejmują cięty przedmiot zapobiegając wyślizgiwaniu i rozplątywaniu się liny,
- nożyce wyposażone w sprężynę zwrotną i blokadę zamknięcia, rękojeści dwkomponentowe,
- wykonane ze stali łożyskowej,
parametry techniczne nożyc do cięcia lin stalowych Knipex [95 62 160]:
- maksymalny zakres cięcia lin stalowych: Ø 4,0 mm,
- maksymalny zakres cięcia przewodów miedzianych: Ø 6,0 mm,
- długość całkowita: 160 mm,
- waga: 170 g.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 215 g |
| max średnica cięcia: | 6 mm |
| EAN: | 4003773082354 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.190 kg |
| długość opakowania: | 16.8 cm |
| szerokość opakowania: | 6.1 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
