nożyce do cięcia kabli taśmowych, 215mm KNIPEX [94 15 215]
-
Producent:
-
Kod producenta:94 15 215
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2791 pkt. |
Nożyce do cięcia kabli taśmowych firmy KNIPEX [94 15 215] długość całkowita 215mm.
Przeznaczone do cięcia profili z tworzyw sztucznych, gumy i miękkiego drewna, a także kabli taśmowych o szerokości do 56 mm, bez ryzyka ich zmiażdżenia.
Wymienna podstawa z kątownikiem do cięcia prostopadłego pod kątem 90°.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce do cięcia kabli taśmowych, 215mm KNIPEX [94 15 215]:
- nożyce przeznaczone do cięcia kabli taśmowych o szerokości do 56 mm bez ryzyka ich zmiażdżenia,
- Wymienna podstawa z kątownikiem do cięcia prostopadłego pod kątem 90°,
- Ze sprężyną rozwierającą oraz blokadą otwarcia
- Korpus narzędzia: specjalna stal narzędziowa, walcowana, hartowana olejowo
- Ostrze: standardowe ostrze trapezowe, wymienne
parametry techniczne nożyc do cięcia kabli taśmowych Knipex 94 15 215:
- długość ostrza: 56 mm,
- długość całkowita nożyc: 215 mm,
- waga: 346 g.
| długość całkowita: | 215 mm |
| EAN: | 4003773046011 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.393 kg |
| długość opakowania: | 21.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7.3 cm |
| wysokość opakowania: | 5.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
