nożyce do cięcia kabli, 140mm, Bahco [SCB140G]
-
Producent:
-
Kod producenta:SCB140G
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1126 pkt. |
Nożyce dla elektryków BAHCO SCB140G, przeznaczone do cięcia kabli jedno- i wielożyłowych, pakowane w blistrze.
Kompaktowe nożyce dla elektryków ze specjalnym żłobieniem w jednym z ostrzy do łatwego cięcia kabli. Dostarczane z kaburą wyposażoną w zaczep do zawieszenia na pasku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nożyce do cięcia kabli o długości 140mm, Bahco [SCB140G]:
- przemysłowe, kompaktowe nożyce dla elektryków,
- ze specjalnym żłobieniem w jednym z ostrzy do cięcia kabli,
- posiadają ostrza tnące wyprodukowane z wysokiej jakości stali,
- wygodne rękojeści dwukomponentowe zapewniające dobry chwyt,
- nożyce dostarczane są z kaburą chroniącą ostrze i ułatwiającą przechowywanie - kabura posiada zaczep do zawieszenia na pasku.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC DLA ELEKTRYKÓW BAHCO [SCB140G]:
- długość całkowita: 140 mm,
- długość ostrzy: 43 mm,
- waga: 90 g
| długość całkowita: | 140 mm |
| waga: | 90 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7314150297368 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.127 kg |
| długość opakowania: | 22.9 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
