nożyce do cięcia cięgien giętkich 150mm KNIPEX [95 61 150]
-
Producent:
-
Kod producenta:95 61 150
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1259 pkt. |
nożyce firmy KNIPEX o długości 150mm model 9561-150 służą do cięcia cięgien giętkich typu Bowden i miękkich linek stalowych do średnicy 3,0mm
sierpowate ostrza obejmują cięty przedmiot i zapobiegają rozplątywaniu się liny;
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce do ciecia firmy KNIPEX o długości 150mm model 9561-150 służą do cięcia cięgien giętkich typu Bowden i miękkich linek stalowych do średnicy 3,0mm. Nożyce wyposażone są w sprężynę zwrotną i blokadę zamknięcia,
sierpowate ostrza obejmują cięty przedmiot i zapobiegają rozplątywaniu się liny;
nożyce 9561-150 wymagają użycia niewielkiej siły dzięki bardzo wysokiemu przełożeniu,
ostrza nożyc zostały oddzielnie hartowane indukcyjnie.
nożyce 9561-150 wykonane są ze stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo
| długość całkowita: | 150 mm |
| waga: | 205 g |
| max średnica cięcia: | 3,0 mm |
| EAN: | 4003773065197 |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.224 kg |
| długość opakowania: | 15.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
