wyrzynarka elektryczna 650 W Black&Decker [BES610K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BES610K-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2718 pkt. |
Wyrzynarka firmy Black&Decker model BES610K-QS, wyposażona jest w silnik o mocy 650 W. Pakowana jest w kufrze.
Ma ergonomiczną budowę która zapewnia komfort użytkowania i wszechstronność zastosowań. Mocny silnik 650 W sprawia, że wyrzynarka jest doskonała do cięcia drewna, metalu i plastiku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.kompaktowa wyrzynarka 650 W, firmy Black+Decker model BES610K-QS
- przeznaczona do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i blachy,
- wyrzynarka elektryczna wyposażona jest w silnik o mocy 650 W,
- ma 7 stopniową, elektroniczną regulację potencjometrem częstości skoków w zakresie 1000-3100 skok/min,
- beznarzędziowy system wymiany brzeszczotów,
- wyrzynarka ma 4-stopniowe ustawianie pracy wahadłowej, która umożliwia szybsze i dokładniejsze cięcie,
- doskonała widoczność linii cięcia,
- jasna dioda LED poprawia widoczność pola pracy,
Dane techniczne wyrzynarki Black+Decker BES610K-QS:
- moc: 650 W,
- częstość skoków na biegu jałowym: 0-3100 skok/min,
- długość skoku: 19 mm ,
- zdolność cięcia w aluminium: 15 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 90 mm,
- zdolność cięcia w stali: 8 mm,
- wymiary (długość): 310 x 110 x 305 mm,
- waga: 3,05 kg.
Wyposażenie wyrzynarki Black+Decker BES610K-QS:
- kufer
- 2 brzeszczoty do drewna HCS:
- SPEED WOOD 100 mm, 7 zębów / cal
- wspomagający proste cięcie, PRECISION WOOD 110 mm, 12 zębów / cal
| waga kg: | 3,05 kg |
| na wyposażeniu: | kufer |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 650 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3100 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 19 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 90 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 8 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 15 mm |
| funkcja podcinania: | nie |
| opakowanie: | kufer |
| EAN: | 5035048711590 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
