wyrzynarka elektryczna z podcinaniem 550W, Black&Decker [KS801SEK-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:KS801SEK-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2179 pkt. |
Mocna, sieciowa wyrzynarka z podcinaniem firmy Black&Decker model KS801SEK, wyposażona w silnik o mocy 550W, pakowana w praktycznej walizce.
Wyposażona w funkcję AUTOSELECT®: za pomocą której narzędzie dobiera odpowiednie parametry pracy w zależności od wykonywanego zadania zapewniając najlepsze rezultaty.
KS801 to świetna wyrzynarka do prac amatorskich i półprofesjonalnych. Można w niej stosować brzeszczoty z uchwytem typu T i U.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.kompaktowa wyrzynarka 550W firmy Black+Decker model KS801SEK:
- wyrzynarka elektryczna KS801 z podcinaniem wyposażona jest w silnik o mocy 550W , pakowana w walizce,
- posiada pokrętło funkcyjne AUTOSELECT®: za pomocą którego narzędzie dobiera odpowiednie parametry pracy w zależności od wykonywanego zadania zapewniając najlepsze rezultaty,
- znakomita do cięcia metalowych arkuszy i metalowych rur oraz do ciecia prostego i krzywoliniowego drewna,
- zabezpieczenie przeciwodpryskowe skutecznie zapobiega wyszczerbianiu materiału i zapewnia gładkie wykończenie,
- ma możliwość blokady włącznika, co pozwala na wygodną pracę ciągłą,
- wyrzynarka KS801 ma beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu,
- posiada regulację prędkości cięcia (skoków),
- dobra widoczność ostrza zapewnia precyzyjne cięcie,
- ma ergonomiczną budowę która zapewnia komfort użytkowania i wszechstronność zastosowań,
- płyta podstawy odchylana jest w obie strony pod kątem: 0°, 22,5° i 45°,
- adapter do odsysania pyłu zapewnia czystą linię cięcia,
Dane techniczne wyrzynarki Black+Decker KS801SEK:
- moc: 620W,
- częstość skoków na biegu jałowym: 1500-3000 skok/min,
- długość skoku: 19 mm ,
- zdolność cięcia w aluminium: 15 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 80 mm,
- zdolność cięcia w stali: 8 mm,
- waga: 2,1 kg.
Wyposażenie wyrzynarki Black+Decker KS801SEK:
- brzeszczot do cięcia drewna,
- zabezpieczenie przeciwodpryskowe,
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot do cięcia drewna, zabezpieczenie przeciwodpryskowe, walizka z tworzywa, |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 550 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1500-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 19 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 80 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 8 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 15 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048545898 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
