wyrzynarka elektryczna 520W Black&Decker [KS701EK-QS] walizka
-
Producent:
-
Kod producenta:KS701EK-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2024 pkt. |
Wyrzynarka firmy Black&Decker model KS701EK, wyposażona jest w silnik o mocy 520W. Pakowana jest w praktycznej walizce z tworzywa.
Posiada adapter do odsysania pyłu, oraz regulację prędkości cięcia.
Ma ergonomiczną budowę która zapewnia komfort użytkowania i wszechstronność zastosowań,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.kompaktowa wyrzynarka 520W firmy Black+Decker model KS701EK-QS:
- wyrzynarka elektryczna KS701 wyposażona jest w silnik o mocy 520W , pakowana w praktycznej walizce,
- znakomita do cięcia cienkich metalowych arkuszy i metalowych rur oraz do ciecia prostego i krzywoliniowego drewna,
- do lekkich prac dekoracyjnych, hobbystycznych i związanych z majsterkowaniem,
- ma możliwość blokady włącznika, co pozwala na wygodną pracę ciągłą,
- wyrzynarka KS701 ma beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu,
- posiada regulację prędkości cięcia (skoków),
- dobra widoczność ostrza zapewnia precyzyjne cięcie,
- ma ergonomiczną budowę która zapewnia komfort użytkowania i wszechstronność zastosowań,
- płyta podstawy odchylana jest w obie strony w zakresie od 0-45°,
- adapter do odsysania pyłu zapewnia czystą linię cięcia,
- na wyposażeniu 1 brzeszczot do cięcia drewna
Dane techniczne wyrzynarki Black+Decker KS701:
- moc: 520W,
- częstość skoków na biegu jałowym: 0-3000 skok/min,
- długość skoku: 19 mm ,
- zdolność cięcia w aluminium: 15 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 70 mm,
- zdolność cięcia w stali: 5 mm,
- waga: 1,65 kg.
Wyposażenie wyrzynarki Black+Decker KS701E:
- brzeszczot do cięcia drewna,
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 1,65 kg |
| na wyposażeniu: | 1 brzeszczot do drewna, walizka z tworzywa, |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 520 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 19 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 70 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 5 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 15 mm |
| funkcja podcinania: | nie |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048545829 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
