wyrzynarka elektryczna z podcinaniem i diodą LED 720W Makita [4350FCT]
-
Producent:
-
Kod producenta:4350FCT
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8502 pkt. |
Profesjonalna wyrzynarka z podcinaniem i podświetleniem obszaru roboczego firmy MAKITA model 4350FCT z silnikiem o mocy 720W, pakowana w walizce.
Wyrzynarka 4350FCT posiada elektroniczną regulację częstotliwości skoków, łagodny rozruch, oraz 3 stopniową funkcję podcinania.
Ma wygodną konstrukcję z włącznikiem spustowym, oraz płytę podstawy odchylaną w obie strony w zakresie od 0-45°.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna wyrzynarka 720W, Makita 4350FCT:
- wyrzynarka elektryczna 4350FCT wyposażona jest w silnik o mocy 720W,
- posiada system wydmuchu wiórów z linii cięcia, oraz diodę LED doświetlającą miejsce cięcia,
- ma niski poziom hałasu i wibracji dzięki wykorzystaniu w wyrzynarce mechanizmu balansowego,
- dzięki zastosowaniu elektroniki wyrzynarka 4350FCT ma płynną regulację obrotów (skoków),
- wyrzynarka posiada łagodny rozruch,
- wyposażona jest w beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu,
- wyrzynarka posiada 3-stopniową regulację podcinania + cięcie proste,
- płyta podstawy wykonana jest z odlewanego pod ciśnieniem aluminium i odchyla się w obie strony o 45°,
- maszyna ma możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego,
- wyrzynarka 4350FCT dostarczana jest w walizce.
Dane techniczne wyrzynarki Makita 4350FCT:
- moc: 720W,
- częstość skoków na biegu jałowym: 800-2800 skok/min,
- długość skoku: 26 mm ,
- zdolność cięcia w aluminium: 20 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 135 mm,
- zdolność cięcia w stali: 10 mm,
- wymiary: 236 x 73 x 207 mm,
- waga (EPTA): 2,7 kg.
Wyposażenie wyrzynarki Makita 4350FCT:
- zabezpieczenie przed wyrywaniem wiórów: [415524-7],
- płyta ślizgowa z tworzywa sztucznego: [417852-6],
- klucz imbusowy 4: [783202-0],
- walizka: [824809-4],
- komplet brzeszczotów,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,7 kg |
| na wyposażeniu: | zestaw 6 brzeszczotów |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 720 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 800-2800 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 26 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 135 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 20 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381080576 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.95 kg |
| długość opakowania: | 37 cm |
| szerokość opakowania: | 9 cm |
| wysokość opakowania: | 33 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
