wyrzynarka elektryczna z podcinaniem 520W Black+Decker [KS701PEK-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:KS701PEK-QS
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1782 pkt. |
Sieciowa wyrzynarka Black+Decker KS701PEK-QS, z silnikiem o mocy 520W, pakowana w praktycznej walizce z tworzywa.
Uniwersalna wyrzynarka z ruchem wahadłowym i płynną regulacją prędkości sprawdzi się doskonale do wszelkich prac związanych z majsterkowaniem. Może być używana do cięcia drewna, metalu, a także tworzyw sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Kompaktowa wyrzynarka 520W Black+Decker [KS701PEK-QS]:
- lekka i poręczna wyrzynarka elektryczna wyposażona w silnik o mocy 520W,
- znakomita do cięcia drewna, metalu i tworzyw sztucznych,
- ruch wahadłowy brzeszczotu zwiększa szybkość cięcia wyrzynarką,
- regulacja kąta nachylenia płyty bazowej pozwala na cięcie pod kątem 0 lub 45°,
- zmienna prędkość suwów zwiększa uniwersalność zastosowań wyrzynarki,
- wyrzynarką można wykonywać cięcia szybkie, cięcia krzywoliniowe, cięcia pod kątem oraz cięcia wgłębne,
- ergonomiczna obudowa i niski poziom wibracji podczas pracy poprawiają komfort użytkowania,
- adapter do odsysania pyłu zapewnia czyste cięcie,
- wyrzynarka posiada możliwość mocowania i wymiany brzeszczotów bez użycia narzędzi,
- włącznik z funkcją blokowania pozwala na wygodną pracę ciągłą,
- wyrzynarka z brzeszczotem do cięcia drewna na wyposażeniu, pakowana w praktyczną walizkę z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE WYRZYNARKI BLACK+DECKER [KS701PEK-QS]:
- moc: 520W,
- częstość skoków na biegu jałowym: 0 - 3000 skoków/min.,
- długość skoku: 19 mm,
- cięcie w odchyleniu od pionu: 0 - 45°,
- zdolność cięcia w aluminium: 15 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 70 mm,
- zdolność cięcia w stali: 5 mm,
- waga: 1,9 kg
WYPOSAŻENIE WYRZYNARKI BLACK+DECKER [KS701PEK-QS]:
- brzeszczot do cięcia drewna,
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 1,65 kg |
| na wyposażeniu: | 1 brzeszczot do drewna, walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 520 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 19 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 70 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 5 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 15 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048545843 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 2.5 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
