wyrzynarka elektryczna 650W, DeWALT [DWE349-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE349-QS
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3547 pkt. |
Profesjonalna wyrzynarka z podcinaniem DeWALT DWE349-QS wyposażona w mocny silnik 650W, pakowana w kartonie.
Wyrzynarka posiada beznarzędziowo regulowaną podstawę umożliwiającą cięcie pod kątem do 45º w prawo i w lewo.
Stosując różne brzeszczoty możemy ciąć szeroka gamę materiałów począwszy od drewna poprzez sklejkę, płyty wiórowe, tworzywa sztuczne, metale miękkie aż po stal nierdzewną.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna wyrzynarka 650W, DeWalt [DWE349-QS]:
- z możliwością 3-stopniowego ustawienia pracy wahadłowej, która umożliwia szybsze i dokładniejsze cięcie,
- zmienna prędkość pozwala uzyskać lepszą kontrolę i precyzję cięcia w różnych materiałach,
- posiada beznarzędziowy system wymiany brzeszczotów,
- podstawa z powierzchnią odporną na zarysowania, regulowana bez użycia dodatkowych narzędzi umożliwia ukosowanie do 45º w prawo i w lewo,
- unikatowy mechanizm antywibracyjny i gumowana rękojeść pozwalają na łatwą kontrolę narzędzia podczas pracy,
- modułowa konstrukcja umożliwia łatwą obsługę serwisową.
Dane techniczne wyrzynarki DeWalt [DWE349-QS]:
- moc: 650 W,
- częstotliwość suwów na biegu jałowym: 500-3200 skok/min,
- długość skoku: 20 mm,
- obsługiwany typ brzeszczotów: typ T,
- maksymalny kąt odchylenia stopy od pionu: 45°,
- maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 85 mm,
- maksymalna zdolność cięcia w stali: 10 mm,
- maksymalna zdolność cięcia w aluminium: 20 mm,
- wymiary (dł x wys): 208 x 209 mm
- waga (EPTA): 2,4 kg
Wyposażenie wyrzynarki DeWalt [DWE349-QS]:
- nakładka zapobiegająca zarysowaniom,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | nakładka zapobiegająca zarysowaniom, instrukcja obsługi. |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 650 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 500-3200 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 20 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 85 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5054905298470 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.80 kg |
| długość opakowania: | 27.50 cm |
| szerokość opakowania: | 22.50 cm |
| wysokość opakowania: | 8.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
