wyrzynarka elektryczna z podcinaniem 710W, FATMAX Stanley [FME340K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:FME340K-QS
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3509 pkt. |
Wyrzynarka z podcinaniem FATMAX Stanley FME340K-QS, z silnikiem o mocy 710W, dostarczana w praktycznej walizce z tworzywa.
Posiada możliwość używania brzeszczotów typu U i typu T, do wymiany brzeszczotów nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia. Ogumowana powierzchnia na rękojeści zapobiega ślizganiu się dłoni i zwiększają kontrolę nad wyrzynarką, co pozwala na wykonywanie bardziej precyzyjnych cięć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna wyrzynarka 710W, FATMAX Stanley [FME340K-QS]:
- wyposażona w silnik o mocy 710 W,
- z beznarzędziowym sytemem wymiany brzeszczotów,
- posiada możliwość używania brzeszczotów typu U i typu T,
- ustawiane stopnie funkcji podcinania zwiększają szybkość cięcia wyrzynarką,
- kompaktowa, ergonomicznie ukształtowana konstrukcja zwiększa komfort pracy,
- ogumowana powierzchnia na rękojeści zapobiega ślizganiu się dłoni i zwiększają kontrolę nad wyrzynarką,
- wydmuch powietrza z przodu oczyszcza linię cięcia z wiórów,
- wyrzynarka dostarczana jest w trwałej walizce transportowej z tworzywa.
Dane techniczne wyrzynarki 710W, FATMAX Stanley [FME340K-QS]:
- moc: 710 W,
- częstotliwość suwów na biegu jałowym: 0-3200 skok/min.,
- długość skoku: 20 mm,
- obsługiwany typ brzeszczotów: typ T, typ U,
- maksymalny kąt odchylenia stopy od pionu: 45°,
- maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 85 mm,
- maksymalna zdolność cięcia w metalu (stop stali nierdzewnej): 10 mm,
- ciśnienie akustyczne: 101 dB(A),
- współczynnik wibracji Kh: 5,1 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 240 x 70 x 210 mm,
- waga: 2,76 kg
Wyposażenie wyrzynarki 710W, FATMAX Stanley [FME340K-QS]:
- nakładka na stopę zapobiegająca zarysowaniom,
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,76 kg |
| na wyposażeniu: | nakładka na stopę zapobiegająca zarysowaniom, walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| typ mocowania : |
|
| moc znamionowa: | 710 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3200 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 20 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 85 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 25035048363366 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 17.830 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
