wyrzynarka elektryczna z podcinaniem 650W Makita [JV0600K]
-
Producent:
-
Kod producenta:JV0600K
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5700 pkt. |
Lekka wyrzynarka z podcinaniem firmy MAKITA model JV0600K wyposażona w silnik o mocy 650W, pakowana w walizce.
Znakomicie sprawdza się przy cięciu drewna, tworzyw sztucznych czy metalu.
Wyrzynarka JV0600K posiada 3-stopniowę regulację podcinania + cięcie proste, oraz regulację kąta podstawy w zakresie od 0-45o.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna wyrzynarka 650W, Makita JV0600K:
- wyrzynarka elektryczna JV0600K wyposażona jest w silnik o mocy 650W ,
- posiada beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu,
- ma blokadę włącznika do pracy ciągłej,
- wyrzynarka posiada płynną regulację obrotów (skoków),
- wyposażona jest w system wydmuchu wiórów z linii cięcia,
- wyrzynarka JV0600K ma 3-stopniową regulację podcinania + cięcie proste,
- płyta podstawy wykonana z odlewanego pod ciśnieniem aluminium odchylana w obie strony w zakresie od 0-45°,
- ma możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego,
- wyrzynarka JV0600K dostarczana jest w walizce.
Dane techniczne wyrzynarki Makita JV0600K:
- moc: 650W,
- częstość skoków na biegu jałowym: 500-3100 skok/min,
- długość skoku: 23 mm ,
- zdolność cięcia w aluminium: 10 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 90 mm,
- zdolność cięcia w stali: 10 mm,
- wymiary (długość): 236 mm,
- waga: 2,4 kg.
Wyposażenie wyrzynarki Makita JV0600K:
- klucz imbusowy 3: [783201-2],
- walizka: [824998-5],
- brzeszczot B-10: [A-85628],
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | klucz imbusowy 3: [783201-2], walizka: [824998-5], brzeszczot B-10: [A-85628], |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 650 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 500-3100 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 23 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 90 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 10 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381620307 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.1 kg |
| długość opakowania: | 33 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 34 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
