wyrzynarka elektryczna z podcinaniem 701W, DeWALT [DW331KT-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DW331KT-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10380 pkt. |
Profesjonalna wyrzynarka z podcinaniem DeWALT model DW331KT wyposażona w mocny silnik 701W, pakowana w walizce systemowej TStak [DWST1-70703].
Wygodna konstrukcja z dobrą widocznością obrabianego materiału. Posiada unikatowy mechanizm antywibracyjny i gumowaną rękojeść.
Stosując różne brzeszczoty możemy ciąć szeroka gamę materiałów począwszy od drewna poprzez sklejkę, płyty wiórowe, tworzywa sztuczne, metale miękkie aż po stal nierdzewną.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
elektryczna wyrzynarka 701W, DeWalt DW331KT:
- wyposażona w silnik o mocy 701 W z dużą rezerwą mocy, pakowana w walizce systemowej TStak [DWST1-70703],
- posiada beznarzędziowy sytem wymiany brzeszczotów,
- wyrzynarka DW331K ma 4-stopniowe ustawianie pracy wahadłowej, która umożliwia szybsze i dokładniejsze cięcie,
- posiada unikatowy mechanizm antywibracyjny i gumowana rękojeść pozwalają na łatwą kontrolę narzędzia podczas pracy,
- ma funkcję wydmuchiwania pyłu z miejsca cięcia utrzymując przez cały czas czystość pola pracy,
- posiada beznarzędziowo ustawialną stopę pod kątem do 45° w lewo i w prawo,
- wyposażona jest w układ elektronicznego sterowania prędkością cięcia, a dzięki użyciu techniki pełnofalowej umożliwia utrzymanie stałej szybkości brzeszczotu pod każdym obciążeniem i we wszystkich materiałach,
- posiada łagodny rozruch, który zapewnia dużą dokładność od samego początku cięcia,
- prowadnica z rolkowym podparciem ogranicza odchylenia brzeszczotu przy zastosowaniach wymagających wysokiej precyzji,
- system odsysania pyłu oczyszcza linię cięcia z wiórów,
- modułowa konstrukcja umożliwia łatwą obsługę serwisową,
- wyrzynarka DW331K jest kompatybilna z brzeszczotem DT2074 do cięcia krawędziowego,
Dane techniczne wyrzynarki DeWalt DW331KT:
- moc: 701W,
- częstotliwość suwów na biegu jałowym: 0-3100 skok/min,
- długość skoku: 26 mm,
- obsługiwany typ brzeszczotów: typ T,
- maksymalny kąt odchylenia stopy od pionu: 45o,
- maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 130 mm,
- maksymalna zdolność cięcia w stali: 12 mm,
- maksymalna zdolność cięcia w materiałach nieżelaznych: 30 mm,
- wymiary (dł x wys): 250x210 mm
- waga (EPTA): 2,8 kg.
Wyposażenie wyrzynarki DeWalt DW331KT:
- nakładka zapobiegająca zarysowaniom,
- wkładka zapobiegająca powstawaniu odprysków na krawędzi rzazu,
- adapter do odsysania pyłu,
- walizka systemowa TStak [DWST1-70703],
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | nakładka zapobiegająca zarysowaniom, wkładka zapobiegająca powstawaniu odprysków na krawędzi rzazu, adapter do odsysania pyłu, walizka systemowa TStak [DWST1-70703], |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 701 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3100 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 26 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 130 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 12 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 30 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048434215 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.10 kg |
| długość opakowania: | 45.00 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 15.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
