wyrzynarka elektryczna 450W Makita [4327]
-
Producent:
-
Kod producenta:4327
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3774 pkt. |
Lekka wyrzynarka firmy MAKITA model 4327 wyposażona jest w silnik o mocy 450W, pakowana jest w kartonie.
Poręczna i wygodna w obsłudze dla użytkowników wykonujących lekkie prace przy cięciu drewna, tworzyw sztucznych czy metalu. Posiada regulację prędkości.
Płyta podstawy wyrzynarki 4327 odchylana w obie strony od 0-45°, a do cięcia blisko krawędzi przesuwana do tyłu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
elektryczna wyrzynarka 450W, Makita 4327:
- wyrzynarka elektryczna 4327 wyposażona jest w silnik o mocy 450W ,
- posiada elektroniczną regulację obrotów (skoków),
- lekka i poręczna wyrzynarka dla użytkowników wykonujących lekkie prace,
- przestawna, przeźroczysta osłona zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa oraz swobodny widok na detal i linię cięcia,
- płyta podstawy odchylana w obie strony o 45°, a do cięcia blisko krawędzi przesuwana do tyłu,
- wyrzynarka 4327 posiada przycisk blokady do pracy ciągłej,
- ma możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego.
Dane techniczne wyrzynarki Makita 4327:
- moc: 650W,
- częstość skoków na biegu jałowym: 500-3100 skok/min,
- długość skoku: 18 mm ,
- zdolność cięcia w aluminium: 6 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 65 mm,
- zdolność cięcia w stali: 6 mm,
- wymiary: 223 x 77 x 197 mm,
- waga: 1,9 kg.
Wyposażenie wyrzynarki Makita 4327:
- klucz imbusowy 3: [783201-2],
- brzeszczot B-10: [A-85628],
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | klucz imbusowy 3: [783201-2], brzeszczot B-10: [A-85628], |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| moc znamionowa: | 450 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 500-3100 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 18 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 60 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 6 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 6 mm |
| funkcja podcinania: | nie |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381082563 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.3 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
