pilarka tarczowa, ukośnica, 216/30mm, 1500W Black+Decker [BES702-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BES702-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4608 pkt. |
Pilarka tarczowa/ukośnica BLACK+DECKER BES702-QS, z tarczą o średnicy 216 mm, wyposażona w silnik o mocy 1500W.
Kompaktowa ukośnica z łatwością wykonująca szybkie i czyste cięcia do 120 mm. Dzięki innowacyjnej linii cięcia wyznaczanej przez cień tarczy i kątom cięcia do 45° osiąga precyzję dokładność cięcia w różnych materiałach takich jak jak drewno, laminat, płyty MDF.
Lekka, łatwa w obsłudze i wyposażona w system odprowadzania pyłu pilarka tarczowa BES702 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie efektywną pracę i porządek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ukośnica 216/30mm, 1500W Black+Decker [BES702-QS]:
- kompaktowa pilarka tarczowa wyposażona w silnik o mocy 1500W i tarczę pilarską o średnicy 216mm z 24 zębami,
- doskonale sprawdzi się do wykonywania szybkich i precyzyjnych cięć w różnych materiałach takich jak drewno, laminat, płyty MDF,
- umożliwia uzyskanie precyzyjnych cięć do 120 mm,
- linia cięcia wyznaczona przez cień tarczy (Shadow line) zapewnia dokładne i wyraźne wyznaczenie toru pracy,
- funkcja blokady umożliwia szybkie i dokładne powtarzanie zadanego kąta dla cięć kątowych,
- dzięki blokadzie wrzeciona wymiana tarczy jest prosta i bezpieczna,
- kompaktowa i lekka konstrukcja pilarki zapewnia swobodę działania, nawet w ograniczonych przestrzeniach roboczych,
- dołączony zacisk oraz dwie wysuwane podpory do cięcia długich elementów zapewniają stabilność obrabianego elementu oraz ułatwiają bezpieczną i dokładną pracę,
- zintegrowany, łatwy do opróżnienia worek na pył ułatwia utrzymanie porządku w miejscu pracy
- istnieje także możliwość podłączenia odkurzacza warsztatowego dla jeszcze sprawniejszego odprowadzania urobku.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ BLACK+DECKER [BES702-QS]:
- moc znamionowa: 1500 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4800 obr./min.,
- średnica tarczy: 216 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- liczba zębów tarczy: 24,
- grubość tarczy: 2,8 mm,
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: 45° / 45°,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: 45° / 45°,
- maksymalna głębokość cięcia głębokość cięcia poprzecznego pod kątem 90°: 120 x 55 mm,
- maksymalna głębokość cięcia ukosowego pod kątem 45°: 83 x 55 mm,
- maksymalna głębokość cięcia pod kątem 90°: 55 mm,
- maksymalna głębokość cięcia pod kątem 45°: 30 mm,
- waga: 6,8 kg
WYPOSAŻENIE UKOŚNICY BLACK+DECKER [BES702-QS]:
- tarcza pilarska 216 mm,
- zacisk materiału,
- worek na pył,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 6,8 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 216 mm, zacisk materiału, worek na pył, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| moc znamionowa: | 1500 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/45 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 45/45 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 55 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 30 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 120x30 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 120x55 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 83x55 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 83x30 mm |
| max głębokość ciecia: | 55 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048796573 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Załączniki GPSR
| Bes702 Qs Pl Print 220523 |
