pilarka tarczowa, ukośnica, 216/30mm, 1600W Black+Decker [BES700-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BES700-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7614 pkt. |
Pilarka tarczowa/ukośnica firmy BLACK+DECKER model BES700-QS, wyposażona w silnik 1600W, z tarczą o średnicy 216 mm. Ma przesuwną i odchylaną od pionu głowicę w lewo, oraz stół obrotowy.
BES700 posiada blokadę do rowkowania, która umożliwia precyzyjne ustawienie głębokości rowków i wcięć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ukośnica firmy Black+Decker o symbolu BES700-QS:
- wyposażona jest w silnik o mocy 1600W i tarczę pilarską o średnicy 216mm,
- wykonana z aluminium stabilna podstawa i dwie wysuwane podpory do cięcia długich elementów,
- posiada blokadę do rowkowania, oraz umożliwia precyzyjne ustawienie głębokości rowków i wcięć
- ma dwie liniowo ułożone rurowe prowadnice, które zapewniają dużą stabilność i dokładność pracy,
- bardzo łatwy w obsłudze system ustawiania kątów skosu, podziałka jest widoczna i przejrzysta w każdym położeniu,
- ukośnica posiada możliwość kalibracji kątów zarówno w pionie jak i w poziomie,
- pilarka wyposażona została w system linii cięcia działający niezależnie od włącznika spustowego pilarki,
- system linii cięcia działa na zasadzie rzucanego cienia przez tarczę na cięty materiał (tzn. z obu stron tarczy jest rzucana wiązka jasnego światła, a cień który daje tarcza jest bardzo dokładną linią cięcia),
- na obrotowym stole zaznaczone są typowe kąty: 15o, 22,5o, 30o i 45o pozwala to na szybkie i precyzyjne ustawianie i cięcie,
- ukośnica ma możliwość wielokrotnego, dokładnego powtarzania zadanego kąta (niestandardowego) dzięki śrubie znajdującej się w rękojeści stołu,
- jako ukośnica posiada:
- ma efektywny system odsysania pyłu z możliwością podłączenia odkurzacza,
- dokładny mechanizmem regulacji pochylenia głowicy od -47o do 0o,
- dokładny mechanizm regulacji stołu obrotowego przestawianego w prawo do 47o, i w lewo do 47o,
parametry techniczne pilarki tarczowej BES700-QS:
- moc znamionowa: 1600 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4800 obr/min,
- średnica tarczy: 216 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: -47o / 0o,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: -47o / +47o,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 70x305 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 35x305 mm,
- waga: 12,1 kg,
wyposażenie pilarki tarczowej BES710-QS:
- tarcza pilarska,
- zacisk materiału,
- klucz,
- worek na pył
- opakowanie: karton,
| waga kg: | 12,1 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza, docisk materiału, klucze montażowe |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| moc znamionowa: | 1600 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 47/0 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 47/47 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 70x305 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 35x203 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 70x203 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 70x203 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 35x305 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 35x203 mm |
| max głębokość ciecia: | 70 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048712368 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
