pilarka tarczowa, ukośnica, 216/30mm, 1500W Black+Decker [BES701-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BES701-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6408 pkt. |
Pilarka tarczowa/ukośnica BLACK+DECKER BES701-QS, wyposażona w silnik o mocy 1500W, z tarczą o średnicy 216 mm. Ma przesuwną i odchylaną od pionu głowicę w lewo, oraz stół obrotowy.
BES701 posiada blokadę do rowkowania, która umożliwia precyzyjne ustawienie głębokości rowków i wcięć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ukośnica 216/30mm, 1500W Black+Decker [BES701-QS]:
- wyposażona jest w silnik o mocy 1600W i tarczę pilarską o średnicy 216mm,
- tarcza z 24 zębami z węglika spiekanego, przeznaczona jest do cięcia drewna, laminatu, MDF,
- wykonana z aluminium stabilna podstawa i dwie wysuwane podpory do cięcia długich elementów,
- posiada blokadę do rowkowania, oraz umożliwia precyzyjne ustawienie głębokości rowków i wcięć
- ma dwie liniowo ułożone rurowe prowadnice, które zapewniają dużą stabilność i dokładność pracy,
- bardzo łatwy w obsłudze system ustawiania kątów skosu, podziałka jest widoczna i przejrzysta w każdym położeniu,
- ukośnica posiada możliwość kalibracji kątów zarówno w pionie jak i w poziomie,
- pilarka wyposażona została w system linii cięcia działający niezależnie od włącznika spustowego pilarki,
- system linii cięcia działa na zasadzie rzucanego cienia przez tarczę na cięty materiał (tzn. z obu stron tarczy jest rzucana wiązka jasnego światła, a cień który daje tarcza jest bardzo dokładną linią cięcia),
- na obrotowym stole zaznaczone są typowe kąty: 15°, 22,5°, 30° i 45° pozwala to na szybkie i precyzyjne ustawianie i cięcie,
- ukośnica ma możliwość wielokrotnego, dokładnego powtarzania zadanego kąta (niestandardowego) dzięki śrubie znajdującej się w rękojeści stołu,
- jako ukośnica posiada:
- efektywny system odsysania pyłu do worka na pył, możliwe jest również podłączenie do odkurzacza,
- dokładny mechanizm regulacji pochylenia głowicy od -47° do 0°,
- dokładny mechanizm regulacji stołu obrotowego przestawianego w prawo do 47°, i w lewo do 47°.
Parametry techniczne pilarki tarczowej Black+Decker [BES701-QS]:
- moc znamionowa: 1500 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4800 obr./min.,
- średnica tarczy: 216 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- liczba zębów tarczy: 24,
- grubość tarczy: 2,6 mm,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa tarczy: 7300 obr./min.,
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: -47° / 0°,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: -47° / +47°,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 0°x0°: 70 x 220 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 0°x45°: 40 x 220 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°x0°: 70 x 155 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°x45°: 40 x 155 mm,
- wymiary (D x S x W): 490 x 450 x 330 mm,
- waga: 12,1 kg
Wyposażenie pilarki tarczowej Black+Decker [BES701-QS]:
- tarcza pilarska,
- zacisk materiału,
- worek na pył,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 12,1 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska, zacisk materiału, worek na pył, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| moc znamionowa: | 1500 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 47/0 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 47/47 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 70x220 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 40x155 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 40x220 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 70x220 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 70x155 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 40x155 mm |
| max głębokość ciecia: | 70 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048790496 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Załączniki GPSR
| Informacje O Bezpieczenstwie Ukosnice(1) |
