Pilarka tarczowa, ukośnica, 254/30mm, 1800W, STANLEY [SM1800-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM1800-QS
Promocja trwa do 30.09.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11490 pkt. |
Pilarka tarczowa, ukośnica, 254/30mm, 1800W, STANLEY [SM1800-QS]
Pilarka tarczowa o mocy 1800 W z tarczą 254 mm (80 zębów) zapewnia szybkie i precyzyjne cięcia w drewnie, laminacie oraz płytach MDF.
Umożliwia cięcie do szerokości 310 mm, oferuje regulację kątów z funkcją blokady oraz automatyczne ustawienia najczęściej używanych kątów.
Urządzenie wyposażono w stoper do powtarzalnych cięć, dwustopniowy włącznik zwiększający bezpieczeństwo oraz diodę LED wyznaczającą linię cięcia.
Stabilną i bezpieczną pracę zapewniają zacisk, podpory oraz system odprowadzania pyłu z możliwością podłączenia odkurzacza.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilarka tarczowa, ukośnica, 254/30mm, 1800W, STANLEY [SM1800-QS]
- pilarka tarczowa wyposażona w silnik o mocy 1800 W i tarczę pilarską o średnicy 254 mm z 80 zębami,
- doskonale sprawdzi się do wykonywania szybkich i precyzyjnych cięć w różnych materiałach, takich jak drewno, laminat czy płyty MDF,
- umożliwia uzyskanie precyzyjnych cięć o szerokości do 310 mm,
- dioda LED, oświetlając tarczę, wyznacza dokładną i wyraźną linię cięcia,
- stół automatycznie zatrzymuje się na kątach: 0°, 15°, 22.5°, 31.6° i 45°. Jeżeli wymagany jest inny kąt, należy ustawić go ręcznie i dokręcić pokrętło, które zablokuje stół w wybranej pozycji,
- stoper pomaga wykonywać powtarzalne cięcia,
- dwustopniowy włącznik chroni użytkownika przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia,
- głowica może być ustawiona w lewo i prawo pod dowolnym kątem w zakresie 0°- 45°,
- dołączony zacisk oraz wysuwane podpory do cięcia długich elementów zapewniają stabilność obrabianego materiału oraz ułatwiają bezpieczną i dokładną pracę,
- zintegrowany, łatwy do opróżnienia worek na pył ułatwia utrzymanie porządku w miejscu pracy,
- istnieje także możliwość podłączenia odkurzacza warsztatowego w celu jeszcze sprawniejszego odprowadzania urobku,
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ STANLEY [SM1800-QS]
- moc znamionowa: 1800 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4800 obr./min.,
- średnica tarczy: 254 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- liczba zębów tarczy: 80,
- grubość tarczy: 2.8 mm,
- maksymalna szerokość cięcia: 310 mm,
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: lewo 45°, prawo 45°,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: lewo 47°, prawo 52°,
- maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 0°, głowica 0°): 92 x 285 mm / 80 x 310 mm,
- maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 45°, głowica 0°): 92 x 190 mm / 80 x 210 mm,
- maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 0°, głowica 45° w lewo): 47 x 285 mm / 45 x 310 mm,
- maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 45°, głowica 45° w lewo): 47 x 190 mm / 45 x 210 mm,
- maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 0°, głowica 45° w prawo): 35 x 285 mm / 25 x 310 mm,
- maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 45°, głowica 45° w prawo): 35 x 190 mm / 25 x 210 mm,
- waga: 18.6 kg,
WYPOSAŻENIE UKOŚNICY STANLEY [SM1800-QS]
- tarcza pilarska 254 mm,
- zacisk materiału,
- adapter do odkurzacza,
- worek na pył,
| waga kg: | 18.6 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 254 mm, zacisk materiału, adapter do odkurzacza, worek na pył, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 254 mm |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/45 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 52/47 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 92 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 47 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 47 x 285 mm / 45 x 310 mm mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 92 x 285 mm / 80 x 310 mm, mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 92 x 190 mm / 80 x 210 mm, |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | w lewo 47 x 190 mm / 45 x 210 mm, w prawo 35 x 190 mm / 25 x 210 mm, mm |
| max głębokość ciecia: | 92 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048837986 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 22 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
