pilarka tarczowa, ukośnica 260/30mm 1510W, Makita [LS1019L]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS1019L
3630,57zł brutto
2951,68zł netto
3798,13zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 36305 pkt. |
Profesjonalna pilarka tarczowa, ukośnica firmy Makita model [LS1019L] z silnikiem 1510W, przesuwną głowica pochylaną w lewo/prawo, stołem obrotowym i tarczą 260mm.
Jedna z wszechstronniejszych i popularniejszych na rynku ukośnic, ceniona przez wielu użytkowników za dużą dokładność, świetne parametry cięcia i niezawodność. Głowica przesuwana po stałej prowadnicy rurowej pozwala na zaoszczędzenie miejsca z tyłu urządzenia a tym samym umieszczenie go blisko ściany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pilarka tarczowa, ukośnica 260mm 1510W, Makita [LS1019L]
- profesjonalna ukośnica o wysokiej precyzji cięcia
- głowica przesuwana po stałej prowadnicy rurowej pozwala na zaoszczędzenie miejsca z tyłu urządzenia a tym samym umieszczenie go blisko ściany
- łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego oraz hamulec silnika
- głowica odchylana od 0° do 48° w prawo i w lewo
- duży obrotowy talerz przestawiany w prawo do 60° oraz w lewo do 60°
- czytelna skala cięcia ukośnego z dużą podziałką
- gumowany poziomy uchwyt zapewnia większą kontrolę
- doskonałe odprowadzanie pyłu dzięki zastosowaniu nowego portu odprowadzającego pył
- ma możliwość podłączenia do urządzenia odsysającego
- utrzymuje stałą prędkość obrotową pod obciążeniem
- wyposażona w znacznik laserowy
parametry techniczne ukośnicy Makita [LS1019L]
- moc znamionowa: 1510 W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3200 obr./min
- maksymalna zdolność cięcia przy 90°: 91 x 279 mm
- maksymalna zdolność cięcia przy 45°: 91 x 197 mm
- średnica tarczy: 260 mm
- średnica otworu tarczy: 30 mm
- wymiary (d x s x w): 805 x 644 x 660 mm
- waga: 26,3 kg
wyposażenie standardowe ukośnicy Makita [LS1019L]
- worek na pył, 122852-0
- trójkąt nastawczy, 762001-3
- klucz imbusowy 2.5, 783208-8
- tarcza tnąca "EFFICUT" 260x30mm, 45Z, B-64624
- instrukcja obsług
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| waga kg: | 26,3 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył, 122852-0 trójkąt nastawczy, 762001-3 klucz imbusowy 2.5, 783208-8 tarcza tnąca "EFFICUT" 260x30mm, 45Z, B-64624 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 260 mm |
| moc znamionowa: | 1510 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 48/48 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 60/60 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 91x279 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 91x197 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 58/279 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 91x279 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 91/197 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 58/197 mm |
| max głębokość ciecia: | 91 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381843997 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 34.85 kg |
| długość opakowania: | 83 cm |
| szerokość opakowania: | 56 cm |
| wysokość opakowania: | 55 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
