pilarka tarczowa/ukośnica 260/30mm, 1650W, Makita [LS1040N]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS1040N
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13566 pkt. |
Lekka, poręczna pilarka ukośnica firmy MAKITA model LS1040N, wyposażona w silnik 1650W i tarczę 255mm. Maksymalna średnica tarczy 260mm.
Niewielkie rozmiary i dobre parametry cięcia - maksymalna zdolność cięcia przy kącie 90o to 90,5mm x 95mm. Silnik 1650W z zapasem mocy do większości zastosowań. Możliwość podłączenia urządzenia odsysającego pył.
pilarka tarczowa ukośnica 1650W, 260mm Makita LS1040N
- ulepszona wersja modelu LS1040, jest bardziej stabilna, daje dokładniejsze cięcie i ma wydajniejszy system odsysania wiórów
- mocna stabilna konstrukcja, zapewniająca precyzyjne cięcie
- dwa uchwyty po bokach mogące służyć również do podtrzymania materiału
- obrotowy stół w lewo do 45o i w prawo do 52o
- głowica odchylana bezstopniowo w lewo w zakresie 0°– 45°
- Ukośnica LS1040N wyposażona jest w szybki hamulec i wyłącznik bezpieczeństwa
- odciąg pyłu z możliwością podłączeniu urządzenia odsysającego
Dane techniczne ukośnicy Makita LS1040
- moc znamionowa: 1650 W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4600 obr./min
- maksymalna zdolność cięcia przy 90°: 90,5 x 95 mm
- maksymalna zdolność cięcia przy 45°: 48 x 95 mm
- maksymalna średnica tarczy: 260 mm
- średnica otworu tarczy: 30 mm
- wymiary (D x S x W): 530 x 476 x 532 mm
- waga (EPTA): 12,6 kg
Wyposażenie ukośnicy Makita LS1040N
- worek na pył: 1228520
- tarcza tnąca 255mm: A-80961
- zestaw uchwytów
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 12,4 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył, tarcza tnąca 255mm: A-80961, uchwyty |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4600 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 260 mm |
| moc znamionowa: | 1650 W |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 90,5x95 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 48x95 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381874854 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 16.45 kg |
| długość opakowania: | 56 cm |
| szerokość opakowania: | 39 cm |
| wysokość opakowania: | 37 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
