pilarka tarczowa, ukośnica, 254/30mm, 2100W Black+Decker [BES710-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BES710-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8784 pkt. |
Pilarka tarczowa/ukośnica firmy BLACK+DECKER model BES710-QS, wyposażona w silnik 2100W, z tarczą o średnicy 254 mm. Ma przesuwną i odchylaną od pionu głowicę w lewo, oraz stół obrotowy.
BES710 posiada blokadę do rowkowania, która umożliwia precyzyjne ustawienie głębokości rowków i wcięć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ukośnica firmy Black+Decker o symbolu BES710-QS:
- wyposażona jest w silnik o mocy 2100W i tarczę pilarską o średnicy 254mm,
- wykonana z aluminium stabilna podstawa i dwie wysuwane podpory do cięcia długich elementów,
- dla większej stabilności podczas pracy ukośnica BES710 ma dodatkową, wysuwaną podporę z tyłu maszyny,
- posiada blokadę do rowkowania, oraz umożliwia precyzyjne ustawienie głębokości rowków i wcięć
- ma dwie liniowo ułożone rurowe prowadnice, które zapewniają dużą stabilność i dokładność pracy,
- bardzo łatwy w obsłudze system ustawiania kątów skosu, podziałka jest widoczna i przejrzysta w każdym położeniu,
- ukośnica posiada możliwość kalibracji kątów zarówno w pionie jak i w poziomie,
- pilarka wyposażona została w system linii cięcia działający niezależnie od włącznika spustowego pilarki,
- system linii cięcia działa na zasadzie rzucanego cienia przez tarczę na cięty materiał (tzn. z obu stron tarczy jest rzucana wiązka jasnego światła, a cień który daje tarcza jest bardzo dokładną linią cięcia),
- na obrotowym stole zaznaczone są typowe kąty: 15°, 22,5°, 30° i 45° pozwala to na szybkie i precyzyjne ustawianie i cięcie,
- ukośnica ma możliwość wielokrotnego, dokładnego powtarzania zadanego kąta (niestandardowego) dzięki śrubie znajdującej się w rękojeści stołu,
- jako ukośnica posiada:
- ma efektywny system odsysania pyłu z możliwością podłączenia odkurzacza,
- dokładny mechanizmem regulacji pochylenia głowicy od -47° do 0°,
- dokładny mechanizm regulacji stołu obrotowego przestawianego w prawo do 47°, i w lewo do 47°,
parametry techniczne pilarki tarczowej BES710-QS:
- moc znamionowa: 2100 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5000 obr/min,
- średnica tarczy: 254 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: -47° / 0°,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: -47° / +47°,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90° : 90x305 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45° : 40x305 mm,
- waga: 14,9 kg,
wyposażenie pilarki tarczowej BES710-QS:
- tarcza pilarska,
- zacisk materiału,
- klucz,
- worek na pył
- opakowanie: karton,
| waga kg: | 14,9 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza, docisk materiału, klucze montażowe |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 254 mm |
| moc znamionowa: | 2100 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 47/0 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 47/47 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 90x305 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 40x305 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 90x203 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 90x305 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 40x305 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 40x203 mm |
| max głębokość ciecia: | 90 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048712399 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Załączniki GPSR
| Informacje O Bezpieczenstwie Ukosnice |
