pilarka tarczowa, ukośnica 216/30mm, 1400W, Makita [LS0815FLN]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS0815FLN
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18349 pkt. |
Profesjonalna ukośnica Makita [LS0815FLN]- wyposażona w silnik 1400W, przesuwną głowicę pochylaną w lewo i prawo ze stołem obrotowym i tarczą 216mm.
Posiada diodę LED oświetlającą miejsce pracy, oraz laser wskazujący linię cięcia.
Wszechstronna i popularna ukośnica, ceniona przez wielu użytkowników za dużą dokładność, świetne parametry cięcia i niezawodność.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
pilarka tarczowa ukośnica 1400W, 216mm Makita LS0815FLN:
- ukośnica LS0815FLN to sprawdzona, produkowana od wielu lat ukośnica ciesząca się popularnością
- mocna stabilna konstrukcja, zapewniająca precyzyjne cięcie
- dwa uchwyty po bokach służą do podtrzymania materiału
- obrotowy stół w lewo do 50o i w prawo do 60o
- głowica odchylana bezstopniowo w lewo w zakresie 0°– 45°, w prawo od 0o do 5o,
- ukośnica LS0815FLN wyposażona jest laser pokazujący linię cięcia i diodę LED oświetlającą miejsce pracy,
- odciąg pyłu z możliwością podłączeniu urządzenia odsysającego
dane techniczne ukośnicy Makita 0815FLN
- moc znamionowa: 1400 W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5000 obr./min
- maksymalna zdolność cięcia przy 90°: 65x305 mm
- maksymalna zdolność cięcia przy 45°: 65x215 mm
- maksymalna zdolność cięcia przy nachyleniu 45°x 90°: 50x305 mm
- maksymalna zdolność cięcia przy nachyleniu 45°x 45°: 50x215 mm
- średnica tarczy: 216 mm
- średnica otworu tarczy: 30 mm
- wymiary (D x S x W): 755 x 450 x 488 mm
- waga (EPTA): 14,1 kg
wyposażenie ukośnicy Makita LS0815FLN
- tarcza pilarska 216mm: B-39506
- pionowy zacisk śrubowy: JM23510009
- worek na pył: JM23510010
- podpora boczna: JM23000127
- sprawdzian kąta prostego: JM27000328
- instrukcja
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 14,5 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 216mm B-39506, pionowy zacisk śrubowy JM23510009, worek na pył JM23510010, podpora boczna JM23000127, sprawdzian kąta prostego JM27000328 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 48/5 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 60/50 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 65x305 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 65x215 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 65x215 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 65x305 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 50x305 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 50x215 mm |
| max głębokość ciecia: | 65 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381868075 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 19.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
