pilarka tarczowa, ukośnica 216/30mm, 1200W, Makita [LS0816F]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS0816F
993,05zł brutto
807,36zł netto
1038,89zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9930 pkt. |
Profesjonalna ukośnica Makita LS0816F, z silnikiem o mocy 1200W, przesuwną głowicą pochylaną w lewo i prawo, ze stołem obrotowym i tarczą o średnicy 216 mm.
Ukośnica wyposażona jest we wskaźnik linii cięcia LED rzucający wąski cień na obrabiany przedmiot.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilarka tarczowa ukośnica 1200W, 216mm Makita [LS0816F]:
- ukośnica z silnikiem o mocy 1200W,
- wyposażona we wskaźnik linii cięcia LED rzucający wąski cień na obrabiany przedmiot,
- maksymalna wysokość ciętego materiału wynosi 65 mm,
- regulacja kąta nachylenia wynosi do 47°, z punktami stałymi: 15°, 22,5°, 31,6° i 45°,
- dwa uchwyty po bokach służą do podtrzymania materiału,
- mocna, stabilna konstrukcja zapewnia precyzyjne cięcie,
- odciąg pyłu posiada możliwość podłączenia urządzenia odsysającego
- moc znamionowa: 1200 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5000 obr./min.,
- maksymalna zdolność cięcia przy 90°: 65 x 305 mm,
- maksymalna zdolność cięcia przy 45°: 65 x 215 mm,
- maksymalna dolność cięcia przy 45° lewo: 36 x 305 mm,
- maksymalny zakres ukosu (z lewej): 47 / 2°,
- maksymalny zakres skosu (z lewej): 47 / 47°,
- średnica tarczy: 216 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- poziom mocy akustycznej: 102 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 91 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- wymiary (D x S x W): 705 x 476 x 521 mm,
- waga bez kabla (EPTA): 13,9 kg
- tarcza pilarska 216 mm,
- worek na pył,
- klucz imbusowy,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/LS0816F.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/LS0816F.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/LS0816F.pdf
| waga kg: | 13,9 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 216 mm, worek na pył, klucz imbusowy, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 47/2 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 47/47 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 65x305 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 65x215 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 65x215 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 65x305 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 65x215 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 36x215 mm |
| max głębokość ciecia: | 65 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 91 dB |
| EAN: | 0197050001610 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 21.3 kg |
| długość opakowania: | 74 cm |
| szerokość opakowania: | 53.5 cm |
| wysokość opakowania: | 38.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Ls0816f |
