diamentowa tarcza do cięcia betonu i granitu, 125mm, Makita [D-41595]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-41595
Stan magazynowy: 14
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 234 pkt. |
Tarcza diamentowa Makita [D-41595] do cięcia betonu i granitu.
Tarcza przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy 125 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Diamentowa tarcza do cięcia betonu 125 mm, Makita [D-41595]
- diamentowa tarcza do cięcia betonu i granitu,
- przeznaczona do szlifierek kątowych z tarczą 125 mm.
Parametry tarczy do cięcia betonu Makita [D-41595]
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- szerokość segmentu: 2,0 mm,
- wysokość segmentu: 7 mm,
- kształt segmentu: zwykły,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 12 250 obr./min.,
- zastosowanie: do cięcia betonu i granitu
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 7 mm |
| szerokość segmentu: | 2,0 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 088381404419 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
